BOSU

Prihláste sa

Prostriedok na integrované precvičovanie rovnováhy, stability a správneho držania tela. Je to cvičebné náradie "na obe strany", je možné ho položiť na zem plošinou a použiť ho ako kupolu alebo opačne - teda kupolou na zem a použiť ho ako balančný stupienok. BOSU je vhodné na cvičenie aeróbne, posilňovacie, strečingové, relaxačné, regeneračné precvičovanie koordinácie, rovnováhy, pružnosti, ohybnosti, spevňovanie a tvarovanie svalstva. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Cvičenie na BOSU je hľadanie spôsobu ako cvičiť čo najefektívnejšie - teda pri minimálnom odpore dosahovať maximálnu spotrebu energie.

Po hodine cvičenia na BOSU zistíte, že vaše telo má o mnoho viac svalov, ako ste predpokladali. Porastie vám kondícia, dostaví sa zoštíhlenie a redukcia tukových zásob, posilníte si a vytvarujete si svalstvo, spevníte si kíby, zlepšíte si rovnováhu a koordináciu. A pritom sa zabavíte.

BOSU neoklamete - keď nespevníte všetky svaly, neudržíte sa na ňom. Akonáhle povolíte, začnete padať na jednu či druhú stranu. Ale všetko sa naučíte v našom PILATES štúdiu.

Cvičenie aktivuje výnimočným spôsobom brušné a chrbtové svalstvo, ako i hlboké a povrchové svaly celého tela BOSU je ideálny doplnok pri cvičení metódy PILATES, pre rehabilitáciu a pre kondičný tréning v každej športovej disciplíne.

bosu

bosu

bosu

Neváhajte a prihláste sa na kurz BOSU > Prihláste sa