APPARATUS WORK

Prihláste sa

Vo fyziopilates štúdiu v Žiline zažijete cvičenie na originálnych pilates strojoch, ktorých efekt je až 5-krát intenzívnejší než klasické cvičenie na podložke. Exkluzívne vybavenie nášho štúdia zahŕňa nielen reformery a cadillac, ale aj všetky ostatné aparáty, bez ktorých sa profesionálne štúdio nezaobíde. Pri tomto cvičení sa zaručene dokonale zabavíte!

 

Cenník apparatus work,
permanentka je platná odo dňa zakúpenia
1 lekcia 10 lekcií Kredit Doba trvania Platnosť
Program MASTER - Individuálne cvičenie s Master Teacher Katarínou Šupejovou 42 € 340 €  55 min   4 mesiace
Program GOLD - Individuálne cvičenie s fyzioterapeutom
34 € 275 € x 55 min 4 mesiace
Program GOLD - Individuálne cvičenie s fyzioterapeutom 29,5 € 255 € x 45 min 4 mesiace
Program GOLD - Individuálne cvičenie s fyzioterapeutom 24 € 190 € x 30 min 4 mesiace
Program SILVER - Skupinové cvičenie s maximálne 2 klientami 23 € 190 € x 55 min 4 mesiace
Program BRONZE- Skupinové cvičenie s maximálne 4 klientami  18,5 € 165 € x 55 min 4 mesiace
Program DIAMOND - Kredit s možnosťou ľubovolného výberu lekcie a masáží Cena 1 lekcie sa odrátava zo zvýhodnenej ceny min. 330 € x 6 mesiacov
 Cenník je aktuálny od 1. 9. 2023

 

Prečo program DIAMOND?

  • Možnosť výberu lekcií za zvýhodnenú cenu (individuálna, skupinová, rehabilitačná, vrátane masáží),  
  • možnosť zdieľania permanentky pre viacerých členov rodiny,
  • Predĺžená platnosť na 6 mesiacov.

 

Storno rezervácie Vašej lekcie je možné urobiť najneskôr 12 hodín pred začiatkom hodiny. V prípade zrušenia rezervácie po uvedenom termíne sa lekcia automaticky odpočíta z platnej permanentky.

Odhlásiť sa môžete prostredníctvom sms na telefónnom čísle: 0903 701 406  

cadillac

Cadillac (Trapeze–table)

Je jedným z prvých aparátov, ktoré zostrojil Joseph Pilates počas prvej svetovej vojny v Británii. Cadillac je v dnešnej dobe univerzálne zariadenie, ktoré umožňuje tréning začiatočníkom, ale aj naozaj zdatným športovcom. Umožňuje vykonávať viac ako dvesto cvikov v rôznych úrovniach pohybu. Umožňuje telu pracovať takým spôsobom, aby bola zaistená svalová rovnováha v hornej a dolnej časti tela, rovnako ako stabilita celého svalového aparátu. Cadillac je obzvlášť vhodný pre pacientov k rekonvalescencii (pokračovanie rehabilitačnej liečby) po rôznych úrazoch. Cadillac pripomína trochu mučiaci stroj, ale Vaše telo si ho bude skutočne užívať.

 

reformer

Reformer

Prvý univerzálny aparát Reformer vyvinul Joseph Hubertus Pilates. Ako mladý fyzioterapeut pripevňoval ku nemocničným lôžkam rôzne pružiny z postelí, poličky stoličky... Toto ho neskôr inšpirovalo pri výrobe Reformeru („stôl plié“) ktoré sa tešia obrovskej popularite dodnes. Reformer je aparát, ktorý Vám pomôže udržiavať Vaše telo vo vynikajúcej zdravotnej, ale zároveň vo vysoko aktívnej činnosti, bez ohľadu na Váš vek, alebo zdravotný stav. Reformer sa skladá z pohyblivého vozíka umiestneného v kovovom alebo drevenom ráme. Na aparáte sú umiestnené laná ktoré v kombinácii piatich krátkych pružín rôznej sily dokonale kopírujú princíp svalovej akcie. Cvičenie prevádzame v polohe ležmo, v sede, v kľaku, na bruchu a niektoré aj v stoji. Mnohí nadšenci Pilates preferujú prácu na Reformeri, pretože poskytuje väčšiu oporu a stabilitu k osvojeniu si správnej techniky od úplného začiatku. Vo svete mnoho lekárov, a fyzioterapeutov využívajú silu tohoto aparátu skutočne v prvých fázach rehabilitačnej a dokonca aj pooperačnej liečby...

 

combochair

Combo Chair

Najstabilnejšia a najsilnejšia na trhu sveta Pilates. Využíva sa na posilnenie ťažko dosiahnuteľných svalových skupín pri tradičných technikách. Zameriava sa na posilnenie hornej, strednej a spodnej časti tela. Dokonale pomáha pri odľahčení chrbtice. Svaly zapájame paralelne na oboch stranách, alebo jednotlivo na každej strane v spravnej polohe tela a tým vytvoríme pevný svalový korzet.

 

 

Spine corrector

Je univerzálnym kusom vybavenia každého Pilates štúdia. Cvičenie posilňuje skupiny svalov v oblasti brucha, chrbta a ramien.Ochabnuté svaly chrbta sa spevnia a navrátia sa prirodzené krivky. Hrudník sa otvára ramená zrovnávajú a pri pravidelnom cvičení sa zbavíte zaoblenia o oblasti hrudnej chrbtice.

Neváhajte a prihláste sa na kurz APPARATUS WORK > Prihláste sa