Pripravili sme pre Vás horúcu víkendovú novinku na pilates strojoch- FRESHend!

Sme prvé pilates štúdio na Slovensku a v Čechách, ktoré sa zhostilo pôvodnej myšlienky J. H. Pilatesa o cvičení jeho metódy!

Prihláste sa
Začíname 20. 5. 2023
od 9:00 - 11:00

 

Miluješ pohyb, ale v týždni si pracovne vyťažený/á? Vyskúšal/a si pilates, ale lekcie sú pre Teba finančne náročné? V tom prípade si tu správne, pretože náš pilates tím sa rozhodol, že pilates cvičenie sprístupníme väčšej skupinke ľudí a pomôžeme rozmaznať aj Tvoje telo!

Ak Ťa trápi bolesť chrbta, či máš sedavé zamestnanie alebo sa len potrebuješ ponaťahovať, prípadne aktívne posilniť svoje telo, pridaj sa k nám a určite neoľutuješ!

 

Práve pre Teba sme pripravili víkendový FRESHend na pilates strojoch!

 

Ako to myslíme?

 

No, jednoducho! Zarezervuj si reformer na 50 min. iba pre seba!

Podmienkou je, aby si mal/a absolvované základy pohybu u nás alebo pilates aparát je Tvoj kamarát už dlhšie obdobie a cvičenie na ňom poznáš.

Ak ešte s pilates aparátmi nemáš skúsenosť, nevadí! Zarezervuj si v našom pilates štúdiu individuálnu hodinu, tam sa naučíš všetko potrebné a nádherná cesta pilatesu bude pre Teba otvorená. 

Chceš využiť viac pilates aparátov či pomôcok na cvičenie? Nie je problém! Stačí si zarezervovať Fresh kruhový tréning a využiješ reformer, combo chair, spine corrector a ešte aj cadillac. Tu taktiež musíš ovládať základy a vedieť samostatne cvičiť.

Pri forme kruhového tréningu budú cviky vopred dané, ale nie je problém si ich zmeniť, či prispôsobiť sebe. V priebehu 50 min. vystriedaš 4 pilates aparáty po 12,5 min.

Hodiny budú, samozrejme, pod precíznym okom našich inštruktorov, ktorí Ti poradia, postrážia prevedenie cvikov, odpovedia na Tvoje otázky ohľadom cvičenia, ale všetko ostatné, vrátane zostavy cvikov bude práve na Tebe, čo Ti otvorí dvere k sebarealizácii, určíš si svoj cieľ, naučíš sa sebadisciplíne v inom rozmere a budeš sa zameriavať na partie a cviky, v ktorých chceš robiť progres. 

Ak sa bojíš, či nechceš rozmýsľať, základnú lekciu po prihlásení dostaneš mailom, prípadne priamo u nás v štúdiu.

 

Kedy začíname?

 

  • 20. 5. 2023 - od 9:00 - 11:00

 

Cenník FRESHend

 

  • Fresh reformer - 15 €
  • Fresh kruhový tréning - 10 €
  • Cenník je aktuálny od 20. 5. 2023

 

Tak si to zhrňme:

 

  • FRESHend určite neodporúčame niekomu, kto pilates ešte necvičil. V takom prípade si zarezervuj individuálnu hodinu, ktorá Ti otvorí dvere k ďalším možnostiam cvičenia.

 

  • Môžeš si vybrať medzi cvičením Fresh reformer alebo Fresh kruhový tréning. Všetko, čo stačí potom urobiť je zarezervovať si toto cvičenie. Lekciu uhradíš cez našu platobnú bránu.

 

  • Na hodinu budeš potrebovať uterák, pohodlné športové oblečenie, prezúvky a chuť cvičiť :).

 

  • Ak máš rezerváciu reformera, inštruktor Ti ukáže Tvoj stroj a môžeš začať.

 

  • Ak máš zarezervovaný kruhový tréning, zaujmeš jedno zo stanovíšť a postupne si počas celej hodiny prejdeš všetky. Samozrejme, aj tu dostaneš základný manuál.

 

  • Jediné, o čo Ťa na záver Tvojej hodiny poprosíme je vyčistiť všetky použité pomôcky a pilates aparát, aby bol pripravený pre ďalších cvičencov tak isto, ako bol aj pre Teba. :) 
Neváhajte a prihláste sa na workshop Pripravili sme pre Vás horúcu víkendovú novinku na pilates strojoch- FRESHend! > Prihláste sa