Vitajte vo Fyziopilates štúdiu Žilina

Sme moderné štúdio pod vedením Kataríny Šupejovej Master Teacher (Majster učiteľ Pilates metódy druhej generácie) a vysoko kvalifikovaným personálom s osobným prístupom k svojim klientom. Zameriavame sa na rehabilitačné cvičenia, rekondičné a kondičné lekcie Pilates.

Certifikáty

testimonybg

Ak máte problémy s pohybom, či svalstvom neváhajte. Už je to viac ako rok, čo mi Katka a Denis pomohli najskôr s rozhodnutím a prípravou na operáciu (výmena bedrového kĺbu) a následne s rekonvalenscenciou. Ich prístup je vysoko profesionálny, pri cvičení dohliadali na každý môj pohyb a zároveň mi vždy vysvetlili ako je potrebné každý cvik robiť správne, aby som si neublížila. Srdečne ďakujem a verím, že sa budeme ešte dlho takto pravidelne stretávať, pretože cvičenie v príjemnom prostredí s odborníkmi v Pilates štúdio Žilina som zaradila do mojich pravidelných aktivít. Všetkým odporúčam.

Ing. Božena Holbičková
Klientka Fyziopilates

Prečo Pilates?

  1. Odstraňuje nesprávne pohybové návyky získané vekom
  2. Pomáha pri bolestiach chrbta, liečbe zranení, odbúrava stres a poruchy spánku
  3. Zvýši Vašu celkovú rovnováhu a koordináciu

a prečo práve u nás?

  1. Máme moderné štúdio vybavené špičkovými Pilates aparátmi
  2. Sme kolektív špecializovaných fyzioterapeutov a Pilates lektorov s najvyšším odborným vzdelaním na medzinárodnej úrovni
  3. U nás nájdete komplexný prístup, tak po stránke zdravotnej, ako i ľudskej

Aktuálne novinky

Venuj zdravie z lásky pod vianočný stromček!
Venuj zdravie z lásky pod vianočný stromček!

Pripravili sme pre vás nové skupinové kurzy na rok 2023. Venujte zdravie sebe alebo svojim blízkym vo forme zdravého pohybu. Možnosť zakúpenia darčekovej poukážky na vami vybraté kurzy, prípadne vam ...

celý článok
Pripravili sme si pre vás nový kurz ŠKOLA PRE ZDRAVÚ CHRBTICU
Pripravili sme si pre vás nový kurz ŠKOLA PRE ZDRAVÚ CHRBTICU

Poďme spolu v rýchlokurze podporiť a posiľniť našu chrbticu, naučiť ju čo je pilates a ukázať jej základy školy chrbta. Nech sme na vianoce fit. :)

celý článok